Results International 8. Global Pazarlama Iletişimi Konferansını Istanbul’da 2 Kasım 2007 tarihinde düzenleyecek. “Global Dynamics” temalı konferansta pazarlama iletişimindeki yeni büyüme fırsatları; başarı öyküleri, fonlama ve yönetim boyutlarıyla ele alınacak.
Haberin devamı için >>
RD, özellikle konkurlar sırasında gündeme gelen ve sektöriçi tartışmalara neden olan fikri mülkiyet konusunda çözümler arıyor.
Haberin devamı için >>
Gelecek tasarımı toplantısı hazırlıkları başlatıldı
Kristal Elma’nın 20. Yılı hazırlıkları
kısa kısa'ların devamı için >>
Akademia – sektör buluşması, reklam sektörüyle akademik dünya arasındaki bağı kuvvetlendirmek, sorun buluşma noktalarını saptamak amacıyla, 4 Ekim 2007 tarihinde Reklamcılık Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Haberin devamı için >>
Dünyada birleşmeler ve satın almalar konusunda danışmanlık hizmeti veren Results International’ın Orta ve Doğu Avrupa Bölge Direktörü David Blois, RD’nin konuğu oldu...
Haberin devamı için >>
Reklamcilik Vakfi-AIESEC isbirligi, sektörümüze ilgi duyan gençlerin yurtdisinda deneyim kazanmasini, üye ajanslarimizin isgücü çesitliligine katki saglamayi hedefliyor...

AIESEC, topluma olumlu etki edebilmek için, gençlerin kendi potansiyellerini kesfedecekleri ve gelistirecekleri uluslararasi bir platform. Üyelerine her yil 3500 yurtdisi egitim tecrübesi saglamakta.
Haberin devamı için >>
© Copyright 1988-2006 Reklamcilar Dernegi. Tüm haklari saklidir.