REM.spot... REM.spot... REM.spot...
Olağan Genel Kurul'lar Yapıldı...
Olağan Genel Kurullar Yapıldı...
Olağan Genel Kurul'lar Yapıldı... Reklamcılar Derneği’nin 31. ve Reklamcılık Vakfı’nın 15. Olağan Genel Kurulu 23 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştirildi. Başkanlık Divanı’na Başkan olarak Faruk Atasoy, Başkan Vekili olarak Faruk Kaptan ve Yazman olarak Ender Emiroğlu seçildi. Olağan Genel Kurul sonucunda Reklamcılar Derneği ve Reklamcılık Vakfı’nın yeni dönem Yönetim, Denetleme, Üyelik, Disiplin ve Yüksek Danışma Kurulları belirlendi. Reklamcılar Derneği 14. Yönetim Kurulu Başkanı Kayhan Şardan olurken, Melda Barkın Reklamcılık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. Son yılların en kalabalık Genel Kurul Toplantısı’nın ardından, bir sektör yemeği verildi.

Reklamcılar Derneği Olağan Genel Kurulu’nda Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nin ikinci yılında dünyanın sayılı reklam ve iletişim organizasyonlarından biri haline geldiği anlatıldı. Ayrıca, Reklam Kurulu çalışmaları hakkında Nesteren Davutoğlu önemli paylaşımlarda bulundu.

Reklamcılık Vakfı Olağan Genel Kurulu’nda Çaylak Kampı, Strateji Yıldızları Kampı, EFFIE Eğitimi, S.T.E.P., Media Summit gibi eğitimler; EFFIE, Türk Markaları, Reklam Kuşakları gibi yayınlar ve Cannes Lions Genç Aslanlar, Genç Kırmızı gibi yarışmalarla sektördeki insan kaynağının gelişimi için çalışıldığı vurgulandı. Vakfın 15. Kuruluş yılı ile birlikte 2015 hedefinin dijital dönüşüme katkı sağlamak olduğu belirtildi.

Yeni Onur Üyeleri Reklamcılar Derneği ve Reklamcılık Vakfı Olağan Genel Kurulu’nda yeni onur üyeleri de seçildi. Sektörde büyük emeği bulunan ustalar Ersin Salman, Nazar Büyüm, Osman Uslu ve Paul McMillen Reklamcılar Derneği Onur Üyeleri, Ömer Uçman ise Reklamcılık Vakfı Onur Üyesi olarak oybirliğiyle kabul edildi.
© Copyright 1988-2006 Reklamcılar Derneği. Tüm hakları saklıdır.