Ayın Sözü
Ayın Sözü

Çocuk Çalıştayı Sonrası

Çocuklar ailenin çekirdeği, doğal uzantısı. Mesleki boyutuyla, biz reklamcılar için marka iletişiminin olağanüstü önem taşıyan bir parçası.

Detaylar
Fame

Kristal Elma Festivali 2015

Reklam, medya, pazarlama ve iletişim dünyasının tüm paydaşlarını buluşturacak olan 2015 Kristal Elma Festivali, 14-15-16 Ekim tarihlerinde Uniq İstanbul’da düzenlenecek. Bu yıl ‘fame’ temasıyla gerçekleşecek olan Kristal Elma Festivali’nde, Türkiye’den ve yurt dışından 100’ün üzerinde fikir önderi ve endüstri liderinin konuşmacı olarak katılımıyla 80’den fazla konferans, seminer, panel, forum, çalışma atölyesi ve eğitim semineri yapılması planlanıyor.

Detaylar
Fame

Marka Pratiği Yüksek Lisansı 2015 Dönemi Dersleri 10 Ekim’de Başlıyor

Sabancı Üniversitesi – Reklamcılık Vakfı işbirliğiyle düzenlenen Marka Pratiği Yüksek Lisans Programı2015-2016 akademik yılı başvuru ve mülakat süreci devam ediyor.

Detaylar
Fame

Strateji Kafası – Erken Kayıt Fırsatını Kaçırmayın !

'Stratejiyi her işin başı kabul eden marka yöneticileri, yaratıcılar, medya uzmanları, araştırmacılar ve interaktifajans temsilcilerine bulunmaz fırsat'

Detaylar
Fame

AKLA VE KALBE GİDEN İLETİŞİM YOLLARI

İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi, gazeteci ve yazar Fatoş Karahasan'ın yeni kitabı, öğrenciler, siyasiler, iş insanları için yeni bir iletişim rehberi: "Akla ve Kalbe Giden İletişim Yolları" yayınlandı.

Detaylar