REM.spot... Reklamcılar Vakfı

Aralık 2011

 

Aytül Özkan ve Ahmet Pura'nın II.Reklam Sempozyumu Açılış Konuşmaları (30 Kasım 2011)

Detay

II.Reklam Sempozyumunda Kamu ve Özel sektör buluştu

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Detay

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı'nın Konuşması

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı'nın Konuşması için tıklayınız.


Detay

Malte Lohan
Dünya Reklamverenler Federasyonu (WFA), Halkla İlişkiler Direktörü

Malte, Avrupa ve dünya çapında WFA halkla ilişkiler çalışmalarını yürütmektedir. Global pazarlama iletişimi sektöründe öz denetim standartların güçlendirilmesi konusundaki çalışmalar yapmaktadır. Sorumlulukları arasında, Avrupa'daki kurumlar, uluslararası kuruluşlar ve WFA iş ortakları ve paydaşları ile ilişkileri yönetmek yer almaktadır.
Malte, Avrupa İşleri Profesyonelleri Derneği (SEAP) Yönetim Kurulu ve Uluslararası Ticaret Odası (ICC) Pazarlama Komisyonu üyesidir.

Sunumları için www.rvd.org.tr

Elizabeth Thomas-Raynaud
Uluslararası Ticaret Odası (ICC)

Elizabeth, Sorumlu Pazarlama ve Reklamcılık (Barma) girişimi için, ICC Pazarlama ve Reklam Komisyonu ve ICC Sekreteryasında Politikalar Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Sorumlulukları arasında, değişik sektör ve coğrafyalarda görev alan yöneticilerin uzlaşmasını sağlamak özdenetim konusunda rehberlik yapmak, ortak iş araçları ve politikalar oluşturmaları konusunda onları teşvik etmek bulunmaktadır. 2005 yılından bu yana iletişim, politika geliştirme ve lobi konularında rol almış - BİT politikası veri koruma ve gizlilik çalışmalarını yönetmiş, Pazarlama Komisyonu'nun yanı sıra BM İnternet Yönetişim Forumu'nda ICC faaliyetlerinin desteklenmesi konularında görev almıştır Sunumları için www.rvd.org.tr

Sunumları için www.rvd.org.tr

Detay Detay

Mark Popkiewicz
CEO – MirriAd

Mark, BBC Vecta'da Direktör, Lucent Technologies'de Başkan Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra; dijital çağda ürün yerleştirme konusunda devrim yaratacak bir bakış açısıyla, 2007 yılında MirriAd'i kurmuştur. MirriAd herhangi bir video görüntü içine baştan sona belli ölçeklerde dijital markaları yerleştiren çözümler üretmektedir.

MirriAd'ın gerçekleştirdiği dijital ürün yerleştirme çalışmaları üzerinde geniş çaplı araştırmalar yapılmış, markalar için etkili sonuçlar yarattıkları ve TV / online izleyiciler üzerinde olumlu etki bıraktıkları kanıtlanmıştır. MirriAd dünyanın çeşitli ülkelerinde yayıncılar, içerik üreticileri ve ajansları ile çalışmaktadır.

Sunumları için www.rvd.org.tr

David Charlesworth
Başkan, Sponsorluk/Ürün Yerleştirme /Sponsorlu İçerik , Channel-4

David, 1996 yılında Channel-4'a katılarak Kurum İçi Sponsorluk Bölümü'nü kurdu. 2010 yılında UKTV ve Channel 4 arasındaki satış sözleşmesi kapsamında, portföyüne 10 yeni kanal eklendi. David Sponsorluklar ve Reklamveren Finansmanlı Programlar'dan Sorumlu Başkan olarak 15 yıldır Channel 4'da görev yapmakta.

Yeni yayın yönetmeliği doğrultusunda, Channel 4'den ürün yerleştirme çalışmalarını başlatan David şu ana kadar İngiltere pazarında %50'den fazla paya sahip iş anlaşmasını gerçekleştirmiştir.

Sunumları için www.rvd.org.tr

Detay Detay

İZ Ödülleri – 2011

İletişimde iz bırakanları kayda geçirmek, belleğimizde yer vermek üzere, "İletişimde Mükemmellik" temasıyla düzenlenen İZ-İletişimin Zirvesindekiler Ödülleri bu yıl, 20 Aralık 2011 tarihinde Sabancı Müzesi-SEED'de yapılacak özel bir gece ile sahiplerini bulacak.

Ömer Erdem: Sektörümüze yeni bir dergi geliyor…

İngiltere başta olmak üzere, Avrupa ve Amerika'da 1968 yılından beri yayınlanmakta olan reklam, medya ve iletişim sektöründe bir marka haline gelmiş Campaign dergisi, 1 Ocak 2012'de Türkiye'de yayın hayatına başlıyor...


Detay