REM.spot... Reklamcılar Vakfı
AYIN SÖZÜ

Bahar Hareketliliği

Küresel mali kriz 2008’in son çeyreğinde ülkemizde finans/emlak/otomotiv sektörlerinde reklam yatırımlarının daralmasına yol açmıştı. Aynı dönemde bilişim teknolojilerinin büyüdüğünü ; dayanıksız tüketim, perakende sektörlerinin ise pozisyonlarını koruduğunu gözlemledik.

Detay
 

Kristal Elma Seçici Kurul Başkanı belirlendi.

Bu yıl Hakkı Mısırlıoğlu’nun Başkanlığında toplanacak altı Seçici Kurul’da şu isimler yer alacak.

Detay

Cannes Lions 2009 Genç Aslanlar Türkiye Elemeleri Tamamlandı.

Cannes Lions Türkiye Temsilcisi Milliyet Gazetesi’nin, Reklamcılık Vakfı ve Marketing Türkiye işbirliğiyle gerçekleştirdiği Cannes Lions...

Detay

RİAK

“3 Nisan 2009 Cuma günü REM binasında RIAK (Radyo Inceleme Araştırma Kurulu) Genel Kurulu yapıldı. RIAK’a üye radyo kuruluşlarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda yeni Yönetim Kurulu seçildi.

Detay

Radyonun Çarpan Etkisi

Reklamcılık Vakfı tarafından, RİAK ve RATEM desteğiyle gerçekleştirilecek seminer, radyo mecrasının gücünü ve avantajlarını vurgulamayı, mecranın etkili ve yaratıcı bir biçimde kullanılmasına destek olmayı hedefliyor.

Detay

İzmir Reklamcılar Derneği Bumerang’ı Yeniden Başlatıyor.

Türkiye’nin ilk ve tek bölgesel reklam yarışması olan Bumerang ilk kez 1997’de düzenlendi. 3 yıl aralıksız düzenlenen yarışmanın amacı Ege Bölgesi’nde reklamların yaratıcılık düzeyini yükseltmek...

Detay

Kısa Kısalar...

Mücadele Eden Herkes için Strateji